Символіка міста Бершадь

 

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

28 сесія 5 скликання

 


РІШЕННЯ

11.09.2009р.

Про затвердження  герба та прапора міста Бершадь 

Заслухавши інформацію начальника юридичного відділу Бершадської міської ради Розворук А.В. враховуючи пропозиції комісії міської ради у справах молоді, освіти, культури та засобів масової інформації, з метою виховання у жителів міста почуття патріотизму, гордості за рідне місто Беручи до уваги історичну традицію побутування в Україні й, зокрема, на Поділлі, територіальної символіки (герба та прапора), з метою утвердження місцевого самоврядування, відродження самобутності міста, його вікової культурної спадщини, виховання у населення почуття патріотизму малої батьківщини, що є важливими чинниками побудови громадянського і демократичного суспільства, гарантом державної міцності, процвітання та добробуту, та на підставі ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Прийняти пропозиції автора  проекту герба та прапора міста Максимчука В. Д.  та висновки геральдичної комісії райдержадміністрації щодо символіки міста Бершадь.

2.        Затвердити   ескіз,   опис,   символіку   та   положення   про використання герба міста згідно з додатком 1.

3.        Затвердити   ескіз,   опис,   символіку   та   положення   про використання прапора міста згідно з додатком 2.

4.        Визнати таким, що втратило чинність рішення 23 скликання 15 сесії від 26 червня 2001 року «Про затвердження положення про герб міста, опис та порядок використання символіки територіальної громади міста Бершадь». 

Міський  голова                                                                                                         М. Кольченко 

              Секретар міської ради                                                                 Л.Літвін