Про відведення земельних ділянок на спорудження (створення) пямятників в м. Бершадь

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

6 сесія 7 скликання

 

 

РІШЕННЯ

(проект)

2016р.

Про відведення земельних ділянок

на спорудження (створення) пямятників

в м. Бершадь

 

     Розглянувши клопотання Бершадської РДА вих. №01.1-35/1040  від 04.03.2016року про спорудження (створення) пямятних знаків «Шевченку Т.Г.» та «Героям боротьби за волю України» в м. Бершадь, керуючись наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури міністерства культури і мистецтв України №231/806 від 30.11.2004року «Про затвердження Порядку спорудження (створення) пям’ятників і монументів», Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Бершадської міської ради:

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Виготовити Бершадській міській раді проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для спорудження (створення) пямятників в м. Бершадь на площі імені «Героїв Українських Майданів»:

1.1.«Шевченку Т.Г.» по вул. Героїв України (Радянська) орієнтовною площею – 0,0009га.;

1.2.«Героям боротьби за волю»  по вул. Героїв України (Радянська) орієнтовною площею – 0,0041га.;

 

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В. Смерека).

 

Міський голова                                                М.Кольченко