Про внесення змін в рішення 31 сесії 6 скликання від 18.12.2013року Бершадської міської ради

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

6 сесія 7 скликання

 

 

РІШЕННЯ

(проект)

2016р.

Про внесення змін в рішення 31 сесії 6 скликання від 18.12.2013року Бершадської міської ради

 

     Розглянувши клопотання Відділу культури та туризму Бершадської РДА вих. №135/01-9  від 03.03.2016року про скасування рішення 31 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 18.12.2013року «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договорів оренди землі,  надання дозволу на розробку, затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» в частині «Надати дозвіл Відділу культури та туризму Бершадської РДА на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що посвідчує право постійного користування землею, для будівництва пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку за адресою м. Бершадь вул. Радянська орієнтовною площею – 0,0009га (біля районної Дошки пошани), із земель житлової та громадської забудови», керуючись Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесія Бершадської міської ради:

 

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в рішення 31 сесії 6 скликання від 18.12.2013року Бершадської міської ради «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договорів оренди землі,  надання дозволу на розробку, затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь», а саме: пункт 3.2 визнати таким що втратив чинність, -«Надати дозвіл Відділу культури та туризму Бершадської РДА на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що посвідчує право постійного користування землею, для будівництва пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку за адресою м. Бершадь вул. Радянська орієнтовною площею – 0,0009га (біля районної Дошки пошани), із земель житлової та громадської забудови».

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В. Смерека).

 

Міський голова                                                М.Кольченко