Про затвердження техніко-економічного обґрунтування для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, затвердження проекту землеус

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

6 сесія 7 скликання

 

 

РІШЕННЯ

(проект)

2016р.

Про затвердження техніко-економічного обґрунтування для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, продовження договорів оренди землі в м. Бершадь

 

    Розглянувши подані заяви та керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92**, ДБН Б. 1.1-4-2009, ДБН В. 2.3-5-2001, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та її закріплення межовими знаками» (із змінами та доповненнями), затвердженої наказом Держкомзему України від 18.05.2010року №376 і зареєстрованої Мін’юстом України 06.2010року за №391/17686, ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

  

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити:

1.1.Релігійній громаді Української греко-католицької церкви в місті Бершаді Вінницької області техніко-економічного обґрунтування для визначення меж та площі земельної ділянки промисловості, транспорту та енергетики розташованої на території Бершадської міської ради для проектування, будівництва та обслуговування храму УГКЦ та допоміжних будівель і споруд по вул. Шевченка в м. Бершадь площею – 0,2500га.

 

2.Надати дозвіл:

2.1.Релігійній громаді Української греко-католицької церкви в місті Бершаді Вінницької області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на правах постійного користування землею площею – 0,2500га за адресою: м. Бершадь по вул. Шевченка, для будівництва храму УГКЦ та допоміжних будівель і споруд, із земель промисловості, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

2.2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

3.Затвердити:

3.1.Трачу Петру Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування літньої кухні із земель житлової та громадської забудови за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м. Бершадь по вул. Чайковського,8/1 площею – 0,0070га., кадастровий №0520410100:00:016:0228.

3.2.Трачу Петру Івановичу безкоштовно передати у власність земельну ділянку для обслуговування літньої кухні із земель житлової та громадської забудови за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м. Бершадь по вул. Чайковського,8/1 площею – 0,0070га., кадастровий №0520410100:00:016:0228.

3.3.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

 

4.Продовжити:

4.1.Микитюк Ніні Іванівні договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 5років, площею – 0,0223га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Шкільна (50років ВЛКСМ),1  за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

4.2.Лукянчук Людмилі Миколаївні договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 3років, площею – 0,0245га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Героїв України (Радянська),17 «А»,  за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

4.3.ПП «ФІРМА «ДУУМВІРАТ»  договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 5років, площею – 1,00га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Леоніда Каденюка (Пархоменка),24, після повного погашення орендної плати за користування земельною ділянкою.

                                                                                  

Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

- зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем у судовому порядку.

                                                                                  

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

 

 

Міський голова                                                         М.Кольченко