Про внесення змін до рішення 46 сесії 6 скликання

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 сесія 7 скликання

 

 

РІШЕННЯ

                                                                           (проект)

2015р.

        Про внесення змін до рішення 46 сесії 6 скликання

від 18.03.2015року «Про затвердження техніко-економічних обґрунтувань для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації із землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договору оренди землі в м. Бершадь»

 

          Розглянувши подану заяву, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр» та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада:                                                                     

                                                                     

                                                                       ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до рішення 46 сесії 6 скликання від 18.03.2015року «Про затвердження техніко-економічних обґрунтувань для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації із землеустрою, проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договору оренди землі в м. Бершадь» в пункт 2.3 та викласти в новій редакції:

 «Надати дозвіл  Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Вінницькій області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Бершадь по вул. 50років Жовтня,211 «О» площею – 0,00622га, на якій розташований об’єкт державної власності – нежитлова будівля, магазин, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

 

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.                    

3.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити із відповідними службами у встановленому законодавством порядку та подати на розгляд і затвердження чергової сесії Бершадської міської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

             

Міський голова                                              М.Кольченко