Про внесення змін до рішення 39 сесії 6 скликання

  • Друк

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 сесія 7 скликання

 

 

РІШЕННЯ

                                                                                (проект)

2015р.

        Про внесення змін до рішення 39 сесії 6 скликання

від 10.07.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, продовження договорів оренди землі, передача земельної ділянки в оренду, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку в м. Бершадь»

 

          Розглянувши подану заяву, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр» та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада:                                                                     

                                                                    

                                                                       ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до рішення 39 сесії 6 скликання від 10.07.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, продовження договорів оренди землі, передача земельної ділянки в оренду, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку в м. Бершадь» в пункт 3.2 та викласти в новій редакції:

 «Надати дозвіл  Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Вінницькій області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Бершадь по вул. 50років Жовтня,211 Н площею – 0,1010га., на якій розташований об’єкт державної власності – нежитлова будівля, їдальні, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі»

 

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.                    

3.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити із відповідними службами у встановленому законодавством порядку та подати на розгляд і затвердження чергової сесії Бершадської міської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

             

Міський голова                                              М.Кольченко