Про внесення змін до рішення 35 сесії 6 скликання

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 сесія 7 скликання

 

 

РІШЕННЯ

                                                                              (проект)

2015р.

            Про внесення змін до рішення 35 сесії 6 скликання

від 12.02.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детальних планів територій для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договорів оренди землі, надання дозволу на розробку  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь»

 

          Розглянувши подану заяву, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр» та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада:                                                                      

                                                                    

                                                                       ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до рішення 35 сесії 6 скликання від 12.02.2014року «Про припинення права користування земельними ділянками громадянам, затвердження детальних планів територій для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, продовження договорів оренди землі, надання дозволу на розробку  технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» в пункт 3.2 та викласти в новій редакції:

 «Надати дозвіл Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Вінницькій області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею - 0,0600га за адресою: м. Бершадь,  вул. 50років Жовтня,211, на якій розташований об’єкт державної власності нежитлова будівля, лазня».    

 

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.                    

3.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити із відповідними службами у встановленому законодавством порядку та подати на розгляд і затвердження чергової сесії Бершадської міської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради.

             

Міський голова                                              М.Кольченко